Metāla kodināšana

Metāla kodināšana

Nerūsējošā tērauda kodināšana ir process, ko izmanto, lai noņemtu oksīda slāni, metināšanas izdedžus un citas nogulsnes/sārņus no nerūsējošā tērauda virsmas. Šis procesa rezultātā tiek uzlabota nerūsējošā tērauda korozijas noturība un tā estētiskais izskats. Visizplatītākā nerūsējošā tērauda kodināšanas metode ietver skābes šķīduma izmantošanu.

Vannas izmērs (garums/platums/dziļums): 385x140x70cm.

Nerūsējošā tērauda kodināšanas process pa soļiem

1. Kodināšanas šķīduma sagatavošana:

Kodināšanas šķīduma pamatā ir skābju maisījums, kas satur slāpekļskābi un fluorūdeņražskābi. Precīza šķīduma koncentrācijas sastāva noteikšana ir atkarīga no konkrētajiem prasībām un apstrādājamā nerūsējošā tērauda veida.

2. Kodināmo virsmu priekšapstrāde:

Pirms kodināšanas procesa nerūsējošā tērauda virsma ir rūpīgi jānotīra no visiem netīrumiem, eļļām, smērvielām, sārņiem, metināšanas izdedžiem vai citām vielām. To var paveikt mehāniski, piemēram, ar abrazīvo tīrīšanu vai strūklu. Šis ir būtisks process, kurš var ietekmēt kodināšanas kvalitātes rezultātu.

3. Kodināmo virsmu priekšapstrāde:

Šķīdums var tikt izsmidzināts uz nerūsējošā tērauda virsmas vai arī apstrādājamās detaļas var tikt iegremdētas speciālā tvertē kurš piepidīts ar kodināšanas šķīdumu.

4. Reakcija un kodināšanas laiks:

 Kodināšanas šķīdumam saskaroties ar tērauda virsmu sākas ķīmiska reakcija, kā rezultātā sākas kodināšanas process. Šī procesa ilgums ir atkarīgs no vairākiem faktoriem, piemēram, nerūsējošā tērauda veida, oksīda slāņa biezuma un kodināšanas šķīduma koncentrācijas.

5. Skalošana:

Pēc kodināšanas procesa, nokodinātās nerūsējošo tēraudu detaļas tiek skalotas ar ūdeni, lai noņemtu visus skābes atlikumus. Pareiza skalošana ir būtiska, lai novērstu turpmākas reakcijas un neitrālizētu jebkādu palikušo skābi.

6. Žāvēšana:

Pēc skalošanas nerūsējošais tērauds parasti tiek žāvēts, lai novērstu ūdens traipu nogulsnes un nodrošinātu kvalitatīvu estētisko izskatu.

Skatīt galeriju
Kodināšana

Metāla kodināšanas cenas

Lai noskaidrotu vairāk par metāla kodināšanas cenām, lūdzu, sazinieties ar mums. Piedāvājam konkurētspējīgas cenas.

Sazinies ar mums