Dekoratīvā niķelēšana

DEKORATĪVĀ NIĶELĒŠANA – TEHNOLOĢIJAS PRIEKŠROCĪBAS UN PIELIETOJUMS

Dekoratīvā niķelēšana ir īpaši vērtīga tehnoloģija, kas tiek izmantota, lai uzlabotu metāla detaļu estētisko izskatu un aizsardzību. Izmantojot šo procesu, tiek nodrošināta ne tikai estētiski pievilcīga virsma, bet arī pastiprināta detaļu izturība.

Vannas izmērs (garums/platums/dziļums): 220x80x60cm.

Kas ir dekoratīvā niķelēšana?

Dekoratīvās niķelēšanas ir process, kurā metāla virsma tiek pārklāta ar niķeli, izmantojot elektrolīzes metodi. Tā nodrošina spīdīgu, gludu un izturīgu pārklājumu, kas pasargā metālu no korozijas un nolietošanās.

Tehnoloģijas specifikācija

Niķelēšanas procesā tiek izmantotas speciālas vannas, kuru izmēri ir 220x80x60cm. Šī vanna ļauj veikt niķelēšanu lielām detaļām, nodrošinot vienmērīgu un kvalitatīvu pārklājumu.

Niķelēšanas priekšrocības

Niķelēšana palielina detaļu noturību pret ārējo faktoru iedarbību, piemēram, mitrumu, sārmiem un skābēm. Turklāt tā piešķir metāla detaļām izcilu dekoratīvu izskatu, kas ir izturīgs pret nolietošanos un koroziju.

Pielietojums

Plašs pielietojums, piemēram, automobiļu detaļām un to restaurēšanā, interjera detaļām un citiem metālu industrijas elementiem. Ar šo tehnoloģiju apstrādātās detaļas kļūst ne tikai estētiski pievilcīgas, bet arī ilgmūžīgas.

Skatīt galeriju
Niķelēšana

Niķelēšanas cenas

Lai noskaidrotu vairāk par niķelēšanas cenām, lūdzu, sazinieties ar mums.

Sazinies ar mums