Metāla konstrukciju izgatavošana

Metāla konstrukcijas

Mūsdienās metāla izstrādājumi ir kļuvuši par neatņemamu daļu mūsu ikdienas dzīvē. Gan industriālās iekārtas, gan mājas konstrukcijas – tie visi ir balstīti uz kvalitatīviem un izturīgiem metāla izstrādājumiem. Lai nodrošinātu augstākās kvalitātes standartus, mēs piedāvājam pilnu servisu – no metāla konstrukciju projektēšanas līdz pat gala produktam.

Mūsu pakalpojumi

  • Metināšanas pakalpojumi: Maza un vidēja gabarīta metāla konstrukciju izgatavošana, kas tiek veikta ar precizitāti un profesionalitāti.
  • Metāla Izstrādājumi pēc pasūtījuma: Strādājam ar dažāda veida metāliem, pielāgojamies klienta vēlmēm.
  • Tērauda konstrukciju projektēšana: Mūsu speciālisti nodrošina tērauda konstrukciju projektēšanas pakalpojumus, izmantojot jaunākās tehnoloģijas un risinājumus.

Kvalitāte un precizitāte

Mūsu komanda sastāv no pieredzējušiem inženieriem un metinātājiem, kuri garantē augstāko kvalitāti katrā solī – sākot ar metāla izstrādājumu izgatavošanu un beidzot ar gala produkta izstrādi.

Skatīt galeriju
Metāla konstrukcijas

Metāla konstrukciju izgatavošanas cenas

Lai noskaidrotu vairāk par metāla konstrukciju izgatavošanas cenām, lūdzu, sazinieties ar mums. Piedāvājam konkurētspējīgas izgatavošanas un projektēšanas cenas.

Sazinies ar mums