Plazmas elektrolītiskā oksidēšana

PLAZMAS ELEKTROLĪTISKĀ OKSIDĒŠANA – INOVATĪVS PĀRKLĀJUMS

Plazmas elektrolītiskā oksidēšana (PEO) ir novatoriska metode, kas piedāvā augstas kvalitātes keramisko pārklājumu izveidošanu uz metāliem. Šī tehnoloģija ir kļuvusi par būtisku instrumentu dažādās industrijās, pateicoties tās daudzpusīgajām īpašībām un izcilajiem rezultātiem.

Kas ir Plazmas elektrolītiskā oksidēšana?

PEO ir elektroķīmiska virsmas apstrādes metode, kas veicina cietu, biezu keramisko oksīdu pārklājumu izveidošanos uz metāliem. Šī metode tiek izmantota, lai uzlabotu metāla virsmas īpašības palielinot tās lietošanas ilgumu.

Apstrādājamo detaļu izmērs un metāli

Izmanto viegliem sakausējumiem ar augstu alumīnija, magnija un titāna sastāvu un arī citiem metāliem, kā cirkonijs, tantals, niobijs, hafnijs un kobalts.

Apstrādājamās detaļas izmērs: līdz 0.24m 2.

PEO pārklājuma priekšrocības

Plazmas elektrolītiskā oksidēšana nodrošina augstu izturību pret nodilumu un berzi. PEO pārklājums nodrošina, ka detaļa nevada elektrību. Pārklājums arī uzlabo izturību pret skrāpējumiem un plaisāšanu, kļūstot par būtisku izvēli daudzos tehniskos pielietojumos. Plazmas pārklājums nodrošina ļoti ilgu krāsas noturību.

Pielietojums

Pielieto kosmiskās aviācijas un automobiļu, triboloģijas un medicīnas inženierijas jomā, arī priekšapstrādē pirms blīvēšanas mastikas (hermētiķu), krāsu vai citu polimēru uzklāšanas.

Skatīt galeriju
Plazmas elektrolītiskā oksidēšana

Plazmas elektrolītiskās oksidēšanas cenas

Lai noskaidrotu vairāk par plazmas elektrolītiskās oksidēšanas izmaksām, lūdzu, sazinieties ar mums. Varam nodrošināt detaļu apstrādi izmērā līdz 24dm2.

Sazinies ar mums