Alumīnija anodēšana

ALUMĪNIJA ANODĒŠANA – IZTEIKSMĪGA KRĀSA UN TĀS ILGNOTURĪBA

Anodēšana ir metāla virsmas apstrāde, palielinot dabiskā oksīda slāņa biezumu uz metāla virsmas. Šī oksīda kārta pasargā metālu no korozijas un nodrošina labāku aizsardzību. Visbiežāk tiek izvēlēta bezkrāsaina alumīnija anodēšana, kas nozīmē, ka detaļa tiek apstrādāta gan termiski, gan ķīmiski un tai tiek veidots aizsargpārklājums, neizmainot detaļas vizuālo izskatu.

Daudzas rūpniecības nozares izvēlas alumīnija detaļu anodēšanu, lai uzlabotu to izskatu un palielinātu to izturību. Šis process nodrošina spilgtāku, vienmērīgāku un noturīgāku krāsu, salīdzinot ar citām apstrādes metodēm.

Vannas izmērs (garums/platums/dziļums): šobrīd 80x80x75cm, bet tuvā nākotnē tiks uzstādīta 300x90x130cm.

Pieejamās krāsas:

  • naturāla/pelēka;
  • zelta/dzeltena;
  • melna;
  • sarkana.

Anodēšanas process

Anodēšanas laikā alumīnija detaļas tiek iegremdētas īpašā elektrolītiskajā šķīdumā un pievienotas strāvas avotam kā anode. Kad caur detaļu tiek vadīta strāva, uz tās virsmas sāk veidoties oksīda kārta un notiek anodācija. Šī kārta pasargā metālu no ārējās vides ietekmes, korozijas, izturību pret berzi, nodrošina ilgstošu aizsardzību, labu dekoratīvo izskatu, kā arī ir iespēja mainīt detaļas krāsu.

Pielietojums

Plašs pielietojums, piemēram, medicīnas inženierijā, alumīnija detaļām elektroierīcēm, interjera un dizaina elementiem, būvniecības materiāliem.

Skatīt galeriju
Anodēšana

Anodēšanas cenas

Lai noskaidrotu vairāk par anodēšanas izmaksām, lūdzu, sazinieties ar mums. Mēs piedāvājam konkurētspējīgas cenas, kā arī īpašus piedāvājumus apjoma pasūtījumiem.

Sazinies ar mums